Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podestýlka

Zdravím měl bych jeden dotaz ohledně podestýlky.
Jedná se o to, že mi přijde zbytečné kupovat drahý terarijní substrát, když existují substráty o mnoho levnější jenom nemají označení terarijní.
Zajímalo by mě jaká specifika by měl substrát obsahovat?
našel jsem například tento zahrádkářský substrát, který by podle mého mohl být použit v teráriu.
Zde je odkaz: http://www.pestebnisubstraty.cz/canna-terra-profes sional-50l-d-40.html
Můžete mi prosím poradit jestli se vydat touto cestou nebo doporučit jinou alternativu substrátu.
Díky.

Ono záleží i na tom co na tom daném substrátu chceš chovat. Do tohoto bych dal max. nějakou rostlinu. Často (pro spoustu běžných druhů) bývá nejlepší substrát obyčejná rašelina (bez hnojiv!!!) smíchaná s pískem.