Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleoni se perou

Ahoj potřebovala bych poradit...pořídily jsme si pár chameleonů cca 4měsíce ..doteď byli v pohodě,ale teď se začínají prát..syčí na sebe a snaží se kousat ale neublíží si. Samička je aktivní a velmi žravá ale samec je neustále takový vystrašený a cvrčky mu musíme cpát až do pusy pomalu. Příjde mi že se jí bojí. Je nějaká možnost že si zvyknou? nebo je budem muset rozdělit...děkuji

Pokud jste jí tam koupili, možná ano. To záleží na domluvě. Pokud ne, tak asi těžko. Řešním je jí prodat nebo darovat přes inzerci nebo pořídit druhé terárium a chovat ji zvlášť.
Jinak před nakoupením zvířete je dobré si něco načíst z literatury nebo důvěryhodných webů. Informací je všude spousta.