Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké zvíře do akvária

Čaute lidičky,

Mám na vás prosbičku. Kamarád má doma klasické akvárko o rozměrech 30x25x25 a chce si pořídit nějaké zvíře do toho, ale neví jaké. Má trošku zvláštní požadavky, mělo by to být nějaké zvíře , kterému se nemusí celý den svítit a topit a neměl by to být pavouk nebo brouci. ;-)
Tak vás prosím o nějaké návrhy, protože fakt nevím co bych mu měl doporučit.

Díky moc Honza :))

Dobrý den, vím, že to sem asi nepatří, ale mám problém s žebrovníky a potřebuji pomoci od zkušenějších.
Chovám v akváriu dva žebrovníky společně s rybami. Oba se drží při sobě a schovávají se do rostlin. Jsou dost aktivní, ale pouze v kytkách a nebo někde kde se mohou ukrýt. Na krmení jdou minimálně.

Velmi děkuji za cenné rady a pomoc.

Míra