Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Latrodectus hasseltii - Redback

Ahoj,
ziji v Australii a podarilo se mi chytnout par Redbacku.
Jen by me zajmalo zda je snad nekdo v CR chova,nebo snad jakekoliv snovacky.
Byl bych rad za jakoukoliv radu jelikoz bych si je rad udrzel,neco uz jsem
prohledaval.Jsou to po roce a pul me prvni.
Nasel jsem je kousek od sebe tak snad nebude problem kdyz budou u sebe i nadale.
Dekuji za jakoukoliv radu

dsc8937c.jpg
dsc8928j.jpg

Čau,vdovy se občas chovaj,chov je nenáročnej, stačí nějaká vyšší plastová krabka.Já je stavěl víkem dolů,abych jim při otevírání neničil pavučinu(ale není to potřebs), dělají si ji takovou lepkavou a trojrozměrnou.Občas je dobrý jim to lehce porosit,jinak jim stačí voda z potravy.Sežerou skoro cokoliv,klidně i větší hmyz.
Chytil sis tuším samé samičky,páč samci jsou výrazně menší a nejsou tak vybarvení. Pravděpodobně bude nějaká z nich napářená,takže se dočkáš i kokonů:-)
Odchov prcků je trocha divočina,je jich strašně moc,a blbě se s něma manipuluje , navíc je trochu problém jim sehnat přiměřeně velkou potravu.Nejjednodušší je nechat je požrat mezi sebou:-)