Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSB terárium - rady,vylepšení

Zhotovil jsem terárium z 1cm silné OSB desky.
Rozměry 60x40x40cm
pro pagekony řasnaté.
Bude tam vyšší vlhkost,rosení - jak ošetřujete vnitřní stěny? nějakým lakem?
co na spodek? spoje nějak přetěsnit silikonem? nebo dovnitř nějakou vaničku? ale vůbec mě nenapadá z čeho.
Díky za rady

akvarijní silikon je asi nejlepší..tím lepím všechno..netoxický a drží na všem..jen to chce trochu nechat vyvětrat ten octovej odér ;-)