Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spravna velikost?

Ahooojte
Muj leguan je 9-10mesicu stary,mam ale strach, ze je prilis maly.
Dnes jsem ho merila, a ma 40 cm i s ocasem.
Podminky:
Nejchladnejsi misto 26°C
Nejteplejsi misto 37-42°C
Vlhkost-50-70%
Strava: polnicek,rukola,v lete listy smetanky,rimsky salat,kedlubnove listy,list.redkvicky,obcas varena brokolice ci kvetak, mrkev, rapikaty celer,ibisek,okurek, jednou za mesic banan.dvakrat tydne jablko nebo hrusku.do ovoce se mu moc nechce, nema ho prilis v oblibe.
Vitaminy- reptivite,sera reptilin,sepiova kost.
Osvetleni-repto glo 8.0
Vyhrevnou osram 250W tusim.
Dale nevim co bych jeste mohla napsat.
Prikladam foto teraria a leguana , sice blbe vyfocene, ale momentalne bohuzel nemam :-(
Dekuji za odpovedi :-) ...

leguán vypadá dobře. Ona to asi bude holka, takže ta velikost je normální. Jen bych jí z krmení vyřadila tu vařenou brokolici a květák, v létě víc venkovního plevele. A dala jí normální bílou výhřevnou žárovku + časem kvalitnější UV, lepší by bylo rovnou pořídit výbojku a zatím jí dát výš větve, aby mohla blíže k té zářivce. jinak podmínky a zvíře vypadají celkem OK.

To jsem rada, ze je vsechno tak nejak v poradku.
Terarko jsem delala sama, takze je porad jeste co zlepsovat :-)...
Akorat se obavam, ze ma chudina nejake parazity,pokousela jsem se udelat foto,bohuzel muj fotak neni schopny zaostrit na takovou blizkost.
Vim, ze bez fotografie nejste schopni mi pomoct, ale treba se pokusim aspon o popis.
Vypada to jako cerne supinky, ale v rade za sebou , neco jako skrabance. Pokusim se sem zitra vlozit foto. Pokud sezenu neco lepsiho na foceni :-)