Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cites - postup při koupi ?

Zdravím vás.
Chovám dlouho různá zvířátka, ale nyní pošilhávám po těch z Cites ..
Jaký je prosím postup v případě že si chci takové zvíře koupit, kde jej musím nahlásit atd ...
a jaké jsou případně sankce za " opomenutí" toto provést ?
Děkuji za seriózní odpovědi.
Marek

Abych byl konkrétní - co vše bych musel udělat kdybych si chtěl od domácího chovatele pořídit např. párek Boa C. Occidentalis.
Co to stojí ( to pvolení)v jakém stupni v Cites je zařazen , co bych a kam musel nahlásit apod.
Říkám. Boa chovám dlouho, ale o zvířata z Cites jsem se doposud nezajímal.
Děkuji za kvalifikované odpovědi.
M