Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobří prodejci na internetu

Chtěla bych se podělit o dobrou zkušenost. Objednávala jsem včera od tohoto prodejce show_user.php obratem mi volal a doptával se na podrobnosti objednávky, ještě téhož dne balík odeslal. Dnes balík přišel, hmyz v pořádku, množství odpovídalo, cvrčci macatí, červi hezcí velcí, sarančata taktéž. Celkem dobrá cena. Měla jsem z toho obavy, jelikož jsem objednávala takhle poprvé, ale naprostá spokojenost a zvířátkům šmakovalo :-)

Aukro je pojištěné do výše škody 20 000.takže pokud by Ti někdo zpúsobil škodu,zaplatí Ti to a pak to mvymáhají z dotyčného.Snad jsem to pochopil správně. Navíc u každého prodejce máš i hodnocení,takže už z toho si uděláš o něm úsudek.