Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozená lebka?

Dobrý den,
utekla mi před pár dny malá užovka cca 35cm, našla se a je relativně v pořádku ale všimla jsem si, že za okem má promáčlou lebku, nevím jestli sebou sama někde práskla, nebo ji spolubydla přivřela do dveří, když ji našla...Každopádně by mě zajímalo, jak hluboké následky to na ní může nechat, pokud vůbec nějaké, nebo jestli za týden zakuká...stalo se vám někdy něco takového? Nevypadá, že by jí to nějak vadilo, jen mám dojem že je lekavější...ale to může být tím útěkem jako takovým....:(

Děkuji M.

>Nevypadá, že by jí to nějak vadilo
Panebože... Jestli je to fakt nějak poškozená ta lebka, tak ji to asi vadit bude. A co by jsi čekal/a že bude dělat? Že se bude škrábat na hlavě nebo ti to řekne?

Prašť se dveřmi do hlavy, zaleb si pusu páskou, ruce svaž k tělu a dej někomu najevo, že ti to vadí...