Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gurmánský víkend

Ahoj všichni co se jich to týče.V Holešovicích zazněly zmínky o GV.Tak mne napadlo se tu poptat,jestli se něco plánuje (krom podzimního setkání na Kristýně).Byla by škoda,kdyby tyto setkání padly.Nicméně už jsem dlouho nezaregistroval na poradně Honzu(arutha) a pár dalších,tak nevím.

Ahoj kamarádi, přátelé, známí i zatím neznámí :-).
Po delší době se tu ukazuju, protože vrabčáci mi donesly zprávu, že se tu někdo poptával na GV. Jeden Honza ani druhej Honza :-D - já ani Aru sem už nechodíme, není čas... Oba jsem už delší dobu maximálně vytížení. Letošní gurmán by se měl uskutečnit a to během některého z dubnových víkendů. Ale očekávejte prosím pár změn které plánujeme. Snad již tradičně tu bude přišpendleno s dostatečným předstihem vlákno týkající se GV 2013, tam se vše včas dozvíte. Těším se že se opravdu setkáme :puff: H.

Tak to vám nezávidím.Já byl včera na dvě,a ted se tady matlám s vývarem,mixuju pomerančové džusíky a obávám se,že nic nezabere.Kde jsou ty doby,kdy jsem si ráno uprdl a bylo mi dobře...No po gurmánu to vidím tak na 3-4 dny léčení....Stojí mi to za to???ANO!!

Tak přece Vás v tom kluci nenechám ;-) Možná vezmu i kámošku, pokud bude mít volno, akorát budu mít dilema jestli zvolit jedno nebo dvoustopé vozidlo :-) , bude to tak na hraně s tím počasím, uvidíme...

Jinak co se GV týče tak určitě bych se rád zůčastnil, ještě jsem nebyl a zní to slibně. Kde se to konává...? A je to normálně free akce nebo nějaké VIP?

zdar, neví se už něco bližšího ohledně datumu? V dubnu letíme pryč a už si potřebujem zarezervovat letenky, ale o GV bych nerada přišla...

Myslím, že k termínu už jsem se vyjádřil dříve. Bude to 5.-7.4.2013
Dnes jsme se se synkem sešli na jedno nealkoholický pivo a naplánovali rozpočet.
Začátkem příštího týdne se můžete těšit na komplet oficiální info.