Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samec a samice užovky červené(Elaphe guttata) v jednom terárii.

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat,jak řešit samce a samici Užovky červené(Elaphe guttata)od mala v jednom terárii. Někde jsem četl, že samci jsou připraveni na páření dříve než samice a ty pak mohou mít problémy s vývojem atd... nevíte někdo prosím jak na to? :-). A ještě bych měl jen dotaz,jak řešíte větve do terária. Kupované nebo z venku? a popřípadně z jakého stromu a jak ošetřené.

Předem Děkuji :-)

Mám šest dospělých guttat v jednom teráru a pohoda.Která první chytí myš,tak jí sežere.Hodím tam třeba 8 myší,sedím u toho a kontroluju,ale zatím stálá pohoda....To korále jsou jiný,to jsou na to lemplové,ty krmím radši zvlášt

No nejspíš s tím oddělením od sebe bude jedinná možnost. Jen jsem doufam, že se ještě nějaká najde, protože momentálně není moc financí na pořízení druhého terária... ale jinak děkuji za rady :-) a s těmi větvemi to budu moset vyzkoušet, jen teď v zimě to bude asi trochu horší něco sehnat nebo spíš počkat až to pořadně proschne...