Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium

Dobrý večer,
Chtěla jsem se zeptat jestli je terárium viz příloha vhodné pro gekončíky madagaskarské?
Pokud ne jaké jiné ještěrce by se zde dařilo? Terárium ještě není úplně hotové chybí květiny a další doplňky.
Větrání je ze shora ale ještě bych chtěla nějaké přidělat nebo myslíte že to ze shora stačí? mám celí hořejšek pokrytý síťkou. Rozměry terária jsou? 80X44X38.
Předem děkuji za odpovědi :)

Madagaskarský tvz. tropický ještěr, terárium máte vyrobene pro pouštního ještěra tak bych zvolil spíše gekončíka nočního, popřípadě jiného pouštního ještěra. Větrání bych přidělal ještě pod šoupačky, takhle se tam bude držet zatuchlí vzduch (stačil by malí páseček kvůli cirkulaci vzduchu).