Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mandlové listy?

Zdravím kamarád mi donesl (teď si nejsem jistý, ale myslím si, že říkal) mandlové listy, z důvodu rušení chovu rybiček, říkal, že jsou dost kyselé a používají se na vyrovnání pH v akváriích, ale já bych je rád dal do terária můžu se zeptat zda-li je v tom nějaký problém, nebo je tam můžu v klidu dát, jelikož jsem slyšel, že ,,fungují'' na stejný princip jako dubové listí, tak by v tom neměl být problém nebo se pletu?!

atd je co? do akvárií se dávají i vylouhované "zkamenělé" kořeny, které mají také vliv na kysolost vody. To by si jako ta užovka mohla poleptat šupiny? Neřekl bych, že mandlové listy budou mít takové péháčko :)

Na to, že tu pořád radíš, mohl bys místo toho raději více číst knihy a vzdělávat se.