Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terarko gekoncik

Dobry den mam zakoupene terarko pro jednoho gekoncika a chtela bych se zeptat jestli staci 20x20 prodavac(mimochodem zkuseny postarsi veterinar) mi rekl ze bude stacit kdy mu tam dam vetve apod.

Předpokládám, že to byl nějaký petshop, zverimex. Většinou ti lidi(prodavači) ví kulový, ale když už něco ví, tak Vám prodají i 10x10x10, že to stačí pro dospělou Agamu jen aby něco vydělal. Je to smutný ale je to tak... Normálně se tam vraťte a dejte mu to nazpět, pokud je nepoužité měl by to vzít.

Znám lidi, kteří "vrácení zboží do 14 dnů" celkem honosně využívají. Avšak nejde o kamenný obchod, jak psal Franna, tam nemá člověk nárok na vrácení peněz, jelikož si tu danou věc mohl nejdřív osahat,zkusit, apod.
Jde opravdu jen o dobrou vůli prodejce, či to vezme nazpět nebo ne.
Na druhou stranu nikdy nevíte, kdy se taková krabice bude hodit - třeba na inkubátor.