Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hottentotta trilineata - bílé skvrny

Zdravim Vás,
přes noc se mi samicic H. trilineata objevily tyto bílé skrvny (viz. foto). Nemam tušení co to je, takže nevim, jestli se mam strachovat a činit nějaká opatření, nebo to nic není, a počkat, až to samo odezní. Jediná změna byla v tom, že sem tam včera večer do rohu nakapal pipetou trochu vody. Předem děkuji za odpovědi a jestli sem zapomněl uvést něco, co je potřeba k anamnéze tak to dpíšu.

Ahoj.
Na roztoče to nevypadá, spíš na nějaký sádrový poprašek. Nepřevrátil se ti v krabičce? Mě podobně vypadal Grosphus kdy se mu nějakým způsobem podařili otřít o výkal v ukrytu.
Vidím, že něco bílého na fotce v rohu vidět je, zkus to štětečkem jemně setřít jestli to pujde.
Osobně nevím jak plíseň vypadá, u mě sem se stím zatím nesetkal. Ale zdá se mi že vypadá podobně, ikdyž bych na to nesazel. Pokud to je plíseň je to pro něj konečná.