Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Beetle jelly

Zdravím,nezná někdo přesné složení Beetle jelly nebo alespoň co přesně obsahuje?Boužel jsem našel jen toto

Jelly obsahuje zvýšené množství aminokyselin, proteinů a další látky potřebné hlavně pro kladení samic

Zkusil bych napsat tomuhle pánovi: www.megabolid.cz, dělá mimo jiné gelová krmiva pro akvarijní ryby, směsi pro papouchy, ohledně výživy toho ví hodně a třeba by se dal přesvědčit, aby něco zkusmo uvařil. Sám sem mu o tom říkal už dávno, ale brouky nemám a on asi taky nezná nikoho, kdo by to na svých chovancích vyzkoušel...ale za dotaz nic nedáte, ne?:) Podle mých zkušeností je vstřícný, tak se není třeba bát, kilčo premixu pro ryby stojí max tři stovky v malém, dává se většinou 200g na litr vody, uvaří si to doma každý, takže když to srovnám s cenou kelímkového jelly...