Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rostlina do terária

Ahoj,
dávám do kupy první terárko a pořídil jsem si tuhle rostlinku s tím, že ji do něj někam umístím. Od toho sice už možná sešlo, ale přesto bych chtěl vědět co je ta rostlina nebo stromek zač. Koupil jsem ji na tera burze za pár korun, ale ani tam mi neřekli jak se jmenuje. Tak kdyby jste někdo věděli, tak písněte. Díky :)

tak on nekecal, dát ke zvířatům se to může...akorát když se toho nažerou, tak chcípnou, no. To je jako s houbama, všechny jsou jedlé, ale některé jenom jednou ;-):-).

Navíc řada lidí na burzách ani neví, jestli to co prodávají (pokud už vědí co prodávají) je nebo není jedovaté.