Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preparace achatiny

Dobrý den,
uhynuli mi sneci lissachatina albopicta a přijde mi Škoda si nenechat
Tak krasnou ulitu, tak by me zajímalo jak se daji chciplotinky vyndat
Z ulity a nějak ošetřit ulitu aby byla hezká.....

Díky moc

strč chcíplýho šneka do mražáku (nebo teď když mrzne, tak ven), nech zmrznout, pak rozmraž a opatrně mrtvého šneka z ulity vykruť, třeba kleštičkama. Jde to dobře, vyndáš ho snadno a rychle celého bez poškození ulity. Ulitu pak jen stačí vypláchnout.