Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlodavci-myši

Dobrý den uvažuji o koupi myšek Chci se proto zeptat v jakém počtu je nejlepší myšky vlastnit(v jakém pohlaví)? Také jsem se dozvěděla že myšky velmi zapáchají je to pravda? Zapáchají jen samci? Dá se tomu nějak vyhnout?
Děkuji za každou radu :-)

loading...

Pokud je chcete jen jako mazlíky bez záměru reprodukce, tak je asi nejlepší skupinka 3 samiček, ale taky jich můžete mít 20. Holky se zabaví, nezabijí se a je fakt, že jsou něco méně cítit, ale tři myši nejsou nic, stačí týdně čistit ;-)