Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sankt Pölten 3.3.2013

Má někdo skušenost s touto burzou, dá se to velikostně porovnat z Prahou?Pokud by měl někdo 2 volné místa v autě rád se přidám v opačném případě pokud se mi nikdo neozve do páteční půlnoci, budu muset jet svojim autem a nabízím 2-3 místa ale jen po trase Ostrava -Brno- Sankt Polten

Pred 4-6 rokmi bol Polten super. Posledne 2-3 roky je to ale v porovnani s tym co bolo kedysi slabsie. Stale mam ale pocit ze je to kvalitativne lepsie ako vacsina burz CZ a SR (viac spekov). Na druhej strane chameleony a nebezpecne zvierata tam clovek nekupi (iba ak pod pultom).