Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem morelia viridis nežere

Ahoj, mám samce, v květnu mu budou 3 roky, který momentálně nežere. Za posledních půl roku žere nepravidelně. Před tím normálně cca jednou za 14 dní jednu dospělou myš. Teď jsem zkoušel přejít na malé potkany, prvních pár jich sežral normálně a teď na potravu jen syčí, odmítá a uhýbá před ní. Potrava je ze stejného zdroje, ze kterého dříve jedl bez problémů. Teď už cca měsíc nejedl a při krmení stále potravu odmítá. Krmíme klasicky peanem mrtvou rozmraženou (ve vodě ohřátou) myší, potkanem. Velikost potravy nehraje roli, odmítá malé i velké. Jeho chování je normální, pije, leze, zkoumá, svléká se (poslední dva svleky za mojí pomoci). Teplota v terárku cca 31oC s nočním poklesem na 25oC. Vlhkost udržovaná mlhovačem 60 - 90%. Prosím o radu na: vana.vlada@gmail.com

Ahoj,
buď si samec vysadil a kouká po nějaké samici ;-) Počasí by tomu i nasvědčovalo.
Nebo druhak, pokud se pravidelne schazi 25C a 90% vlhkost, tak to muze byt zacatek nejakeho nachlazeni.
Zkuste mu trosku pritopit pres noc a nechte ho vic na sucho. At prvni nebo druhy pripad, by mu to melo pomoci ;-)
m.