Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napaječka pro myši, Skleněná-Problém

Zdravím,

Koupil jsem si tuto napaječku viz. Příloha
Je to skleněná napaječka ze špuntem, ale nefunguje vždy po nějake době se v půlce trubičky napaječky udělá bublina. Zkoušel jsem to různě uzavírat plné, nebo poloprázdné ale nic vždy po nějake chvilce pulka trubičky prázdná. Vzždy v tom zlomu.

Byl bych rád pokud někdo máte stejné zkušenosti a nějakou fintu. U křečků mám kuličkovou která je parádní ale dražší.
Děkuji předem za rady.

Pepa.

já na gumový špunt navlékám provrtané víčko od petky, hlodavci tak okusují víčko (které jim stejně tolik nejede jako ta guma) a ne špunt. Místo drátku dovnitř dávám smyčku z vlasce, silon nemá na rozdíl od drátku vliv na kvalitu vody, ale funguje stejně- odvede bublinu.