Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titulní stránka TERAmagazínu 2/2013 a jeho připravovaný obsah

Vážení odběratelé,

sešel se nám obsah na další číslo a tak vám ho klasicky posíláme. Samotné druhé letošní číslo vyjde až na přelomu března/dubna, ale aspoň uvidíte, jestli je nebo není se na co těšit.

Tady již náhled titulní strany:

[2_2013.jpg]

Obsah:

Sian Ka´an - mangrovový poklad Yucatanu

Denní gekoni rodu Phelsuma - chov a odchov v teráriích

Žebrovník Waltlův

Rhacodactylus leachinus

Grammostola rosea

Varanus acanthurus

O původu gekonů a ostatních současných plazů

A možná i další články..

Připravili jsme i menší akci na rozšíření povědomí o časopisu, takže pokud nám chcete pomoct a máte nějaké (klidně s teraristikou nesouvisející) www stránky, můžete na ně umístit náš banner, kterým dáte najevo, že se Vám náš časopis třeba líbí a pomůžete nám tím sehnat další odběratele. Jako vyjádření vděku za podporu vás rádi zařadíme do seznamu odběratelů tak, abyste dostávali časopis o pět dní dříve než všichni ostatní a navíc od nás dostanete naši placku s terarijním motivem. Placky jsou k odběru na Pražských burzách, stačí se o ni přihlásit.

Takže přidáte banner na Váš web, napíšete nám maila a my Vás připíše na seznam odběratelů, kteří dostávají časák dřív a poznačíme si, že u nás máte placku:)

Bannery najdete na spoluprace

Číslo 1/2013 je ke stažení v archívu, pokud má někdo zájem...

Za TERAmagazín
Aleš Kozubík

Začíná rýsovat druhé letošní číslo:)
Zítra večer by ho měli dostat autoři článků ke korekturám a 1.dubna všichni přihlášení odběratelé.

Pokud ještě nemáte, nezapomeňte si přihlásit odběr, ať nemusíte čekat měsíc, než bude časopis v archívu.

[uz_se_to_rysuje.jpg]