Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka nežere

Zdravím, mám doma užovku asi 70 cm dlouhou ... před týdnem si vzala myš a už se i vykadila, ale ted jí dávám mladého potkánka a nechce si ho vzít i když jí ho dám přímo před tlamu tak se na nej sen podívá a odvrátí hlavu. Myslíte že mám počkat třeba ještě pár dní a pak to zkusit ?? nebo co mám dělat ?? děkuji.

had není stroj a bez žrádla vydrží týdny, měsíce. Takže brzdi v krmení a nech tomu volný průběh.. Taky jestli 70cm had sežral myš, určitě krm až tak za 10 dní. A taky potkan voní jinak než myš a had ho nemusí chtít žrát.