Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prevoz krajty

ahoj chci si koupit druhou krajzu kralovskou a zajimalo by me v cem ho prevezt cca 30 km.prvniho jsem kupoval v robimausu a dal sem ho do latkoveho pytle pritelkyne ho vezla bod mikinou aby ho hralo lidske teplo.je to spravne

vezl jsem takto hada přes 3 hoďky v autě v plátěném pytliku přímo na holém těle pod svetrem, topení naplno až ze mě lilo, bylo to v únoru 2009 a naprosto bez jakékoli úhony až tedy na mě-bylo mi jak v sauně(3 hodiny uf :)) ) takže jak píše Radar-necourat a topit ;-)

No když jsem viděl nový "mazlíky" v pochlubte se, tak ty bych pod trikem taky nevezl :-D
Ale jak se psalo..autolednička s petkou teplé vody, nebo polystyrenový termobox..je to pohodlnější a v jistých případech bezpečnější ;-)

ahoj, pokud nemá 2 metry a je to možný, tak stačí i ta varianta na těle, já sem takhle vezla z minulé burzy psohlavce ... hada v krabičce dala na tělo, na to tričko, mikina, zimní bunda zapnutá i dole s tou gumou proti sněhu aby mu tam nefoukalo a troufám si říct, že mu bylo teplo, já teda rozhodně nemrzla :-D