Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové terárium pro štíry Petrsi

Zdravím,
jsem tu novej:),před pár dny jsem dokončil terárko pro moje tři štíry Heterometrus petersi.
60x30x30 , tropický klima se skalou vzadu, ze ktreré jsou velice nadšení a po nocích po ní neustále šplhají i loví.Živá rostlina, kokosový úkryty,kamenná miska, topný kámen, svetlo denní a noční a vše na lignocelu vespod s rašelinou, teplotua vlhkost hlídaj budíky nastraně.
Snažím se ať se klukům hned z kraje daří , jsou to ještě mrňata :)
Chtěl bych potvrdit ze právě tato konstrukce terárka z pohledu bezpečnosti je nutná, jsou to mistři útěku a dvířka musí být neustále dokonale zavřené, nato bacha :)
Lowy.

Cau hele vidam je, ja mel prvne jednoho, a po chvili sem pridal zavcas dva hejo sourozence z chovu.
Ale i osamocenej lezl ven a co me prekvapilo tak i vedne, asi to byla snaha zdrhnout protoze za potravou to nebylo,proste behal ruzne a ted kdyz sou tri tak milujou tu zadni skalu tam co mam jak prijde vecer tak po ni furt splhaji, od jichych chovatelu slysim ze sou kusy co sou furt zalezli.Jo a ta agresivita, tak asi si mel vazne vyjimku protoze tento druh ma byt prave mirny, moji se snasi, je pravda ze rozdilny velikosti se napadat muzou a kdyz je clovek chce z nudy davat na ruku tak nadseni nejsou a ten obranej postoj je fakt vyhruznej no.
Lowy.

Jezis, ani mi nemluv, proc myslis ze sem poridil tohle terarko, me utekli vsichni tri a dva sem nasel hned a tretiho druhej den pod kobercem az v loznici, proto rikam, maximalni ostraha!!! hele asi jin nic nesmrdi daval sem si zalezet vse je prirodni, proste to z ceho mi zdrhli bylo jiny s vonavym lignocelem :) a vysplhali uplne po necem jinym jen proste videli prilezitost. je to asi jejich vlastnost ale ted se na te skale nahore vyhrivaji, tak ja doufam ze uz bude klid:)A co se tyce uteku, kdyz uz se to stane, tak hledejte opravdu tam kde by vas to nenapadlo, z vaseho domu se stane velky terarko :)