Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žáby

ahoj mám kuňky východní samce a samici a potřebovala bych vědět jak se pozná že je samice ,,těhotná":-D
za jak dlouho má v sobě ty vajíčka než je naklade?prosím o odpovědi

Podle mě to bude jako u škorpionů, laik to nepozná, ale samičky krátce po zimování jsou připravený klást. Prostě kontroluj každý den terárko, oni se tam ty vejce jednou objeví. A jinak ale Bombiny by se měly tuším chovat ve skupinkách a taky je dobrý mít víc samců kvůli vyhecování pro páření.