Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem možná nemocná krajta královská

zdravim vsechny, jelikoz je to muj prvni had a zkusenosti s timto druhem taky moc nemam, potrebovala bych poradit. mlade jsem koupila pres internet v lednu, krmim jednou tydne, driv jednu stredni mys, ted uz dve, ale stale se nesvlekla, ani jsem nenasla exkrement. jen curanky. prosim muze mi nekdo poradit? potravu prijma bez problemu a v noci je akcni, nekdy az prilis... netrpi treba zacpou? nebo necim jinym?? diky za odpovedi. Tess

Poradim ti akorá to, aby sis o nich něco přečetla (pokud sis o nich četla udělej to znovu).Jsou schopný se vykadit až po několika krmeních a když si usmyslej tak i pár týdnů ( měsíců) nežrat.A pro zajmavost, kdy že bylo to poslední krmení.Neuškodily by fotky a popis podmínek

Mně se tmavka vysere někdy i po 3 měsících, málokdy se stane, že by mi kadila každý měsíc, a když už, využívá pouze příležitostí, kdy mi může pokadit koberec (nebudu říkat, kolikrát jsem ho už čistila a jak "krásně" to voní). Zácpu měla jen jednou, poznala jsem to podle její nabroušenosti, ačkoliv normálně je klidná. Pomohlo vzít do vany (tak velký lavór, do kterého by se vešla, bohužel nemám) a nechat v přiměřeně teplé vodě. Potom se vykadila bez problémů.
Takže bych být Tebou, pokud má vhodné podmínky v teráriu a nepozoruješ na ní žádné zdravotní potíže, v klidu sečkala, ona se vykadí.

dekuju vsem za nazor na vec:) posledni dva dny se mi malej louhoval v misce s vodou a dneska se mu to konecne podarilo :-) doufam ze pri dalsim problemu se tu zase dozvim neco noveho, ziskam znamenitou radu, nebo me nekdo uklidni:)

jeste jednou diky vsem:-)

Tess