Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem folie ultratherm

Ahoj.mam osb terarium 110x55x55(dxsxv)potrebuju nainstalovat folii ultratherm mat jen jen jako nocni ohrev. Teplota v noci 19,5 stupnu.jak mam folii dat.dovnitr na dno nebo pod terarko.jak zabezpecit pred vlhkosti.diky za odpovedi

Hlavně mysli na to, že na fólii je plastovej odlitek, kde je šňůra připojena k samotné fólii..budeš to tedy muset zadlábnout do toho OSB..jinak to pod skol nedáš..
Nevím jak máš zařízený terko, ale lepší by to bylo asi dát zboku, ať to nehřeje odspodu..už se to tu kvůli hadům řešilo proč ne..a termostat do prostoru, ať ti neměří povrchovou teplotu u fólie, ale teplotu vzduchu ;-)

No mam udelane pozadi ze vsech stran takze z boku to nejde.chvci to dat na dno a to na 1/5 .chci aby teplota stoupla v noci tak na 23.bude to pod ukrytem hada, protoze v noci tam ma 19,5.neni nijak nastydly nebo nijak nemocny jen chci, aby mel vetsi teplo.na dne mam takovou tu folii pod plovouci podlahy nato folie a nato sklo pres termostat.o kolik stupnu se prohreje vzduch?nebo je lepsi dat folii primo pod substrat pres termostat.diky za odpovedi