Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem andulky

Chtěl bych se zeptat že když mám teď pár andulek který spolu harmonuje tak když koupím ještě jeden pár tak se ti dva první nerozhádají nebo jim to nenaruší vztah????

Každý nějak začínal :-) Já jako dítě se dvěma páry andulek ve "voliéře" vyrobené ze staré skříně - to jen pro představu o velikosti, ve které lze V NOUZI (!) odchovávat mláďata od dvou párů. Samozřejmě se musíte v takovém případě mláďat zbavovat co nejrychleji, ať už prodejem, nebo přemístěním do jiného prostoru jakmile už nepotřebují dokrmovat od samce. Doporučila bych budky pověsit ve stejné výšce a pokud je to možné, mít jich víc než dvě, protože některé samice(i když jich není mnnoho) nechtějí snášet další vejce mezi první mláďata.