Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zimování koho,jak a na jak dlouho?

Zdravím
Spíše než pochlubte se to je jen taková zajímavost.Mám chameleona jemenského ,kterého samozřejmě nezimuji a tak mne napadlo ,která zvířata se zimují,jak a na jak dlouhou dobu.Když vlákno smažete ,tak se zlobit nebudu(Kecám pěkně mně to na**re ]:) ) :-D
Ps:Klidně přiložte jen fotku ;-)

Tak ty se asi hodně nudíš co? Zimujou se všechna zvířata, který zimujou i v přírodě. Takže asi vážně nečekáš, že ti sem někdo bude vypisovat stovky druhů zvířat. Zimuje se většinou podobně dlouhou dobu jako ty zvířata zimujou v přírodě. Takže záleží na tom ze kterýho kontinentu, země, biotopu, nadmořský vejšky to zvíře je.
Ten dotaz je dost mimo...