Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapařování terária

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat jestli je špatně, když se nám rosí terárko se želvičkama. Ještě nemáme vlhkoměr, tak nevím kolik tam je vlhkosti ale asi víc, než by mělo. Máme 2 malé želvičky zelenavé a snažím se udělat všechno co nejlíp, aby jim u nás bylo dobře.

Má tam být teplo, ale takovéto vlhko, aby se to mlžilo určitě ne.
Udržujte jeden kout vlhký, aby se do něj mohla želva zahrabávat a druhou část terária zase suchou.
Prozatím nechávejte terárium odklopeno, než vyřešíte problém s větráním.
buďto přebudovat, nebo koupit terárium.