Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grammostola rosea-pozadí do terária

čau,chcu se zeptat:1.mám dát pavoukovy do terária pozadí ?
2.Mám takové provizorní pozadí z polystyrenu a chcu ho nalakovat proti vodě-sportakrylem...v teráriu bude velká vlhkost takže nebude lak vypouštět chemikálie ?
3.Můžu pozadí pokrýt rašelinou s pískem? Kdyby jste měli jiný nápad co na pozadí dát tak napište.
4.Kolik vrstev mám natírat ?
Dík za všechny odpovědi.přikládám foto

U pavouků mám tvarovaný polystyren, přelitý lepidlem na dlažbu a na něj jsem za čerstva nasypal lignocel s pískem. Přítelkyni to u Brachypelm a Grammostol drží, mě to u stromáčů nevím proč plesniví. Přidám se k ostatním-nepřehánět s vlhkostí konkrétně u G. rosea. Stačí miska s vodou a vlhčí kout nebo třeba jen menší část terária.