Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P. guttatus-genetika

Dobrý den
Chci se zeptat. Trochu tápu v genetice (nejen) u guttek. Co vznikne křížením samice P. anery se samcem Caramel het. na Hypo??? Už je to dlouho, co jsem od někoho dostal odkaz na stránky, kde se přímo barevné mutace vypsaly a výsledek se vygeneroval-bohužel si ty stránky nepamatuju.

Děkuji za odpověď...případně se omlouvám jestli tu už tento dotaz byl...:-[

PS: pro "šťouraly" nepiště mi prosím, že vznikne HAD :-D,

Myslím že by to mělo být ono ;-)Calculator.aspx

Pokud jsem to dobře naťukal tak by to mělo být napůl Classic het. Caramel het. Anery a Classic het. Caramel het. Hypo het. Anery