Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kuňkA-ODCHOV

ahoj potřebuju rady
dnes jsem zjistila že v paludárku mám vajíčka kuňek východních (asi 60)dala jsem je do krabiček asi po 12kusech
jak velká nádrž by měla být pro tych 60 vajíček (podle velikosti jsou tak 2dny stará)
musí tam být za každou cenu filtr a vzuchování?

stačí menší akvárko nebo i plastbox, třeba 10l. Vzduchování tam být nemusí, slabý filtr není na škodu. Ale nesmí nasávat ta vejce a vylíhlé pulce. Jinak u vylíhlých pulců být filtrace taky nemusí, ale musí se odstraňovat zbytky potravy, výkaly a pravidelně měnit část vody.