Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený - san salvador - nechce mi žrát :-(

Dobrý večer,
chtěla bych jen malou radu.
O víkendu jsem si pořídila leguánka a zatím mi nezačal přijímat potravu..
Ať už je to nastrouhaná mrkev, listy salátu, rukola, jablko... zatím se mi nepodařilo ho na nic nalákat..
Nevíte po jaké době od převozu do nového prostředí začne pěkně přijímat potravu?
Vím může to být určite různé, ale mám o něj obavy..

mám terárium zatím velké v/š/h 102/60/60
ma zemi je substrát na udržení vlhkosti, bazének s mlhovačem - ve kterém se moc rád koupe a jinak jen miska na potravu
zadní strana terária a čast bočního skla je olepená břidlicí aby měl víc možností na lezení, nahoře mám udělané odpočivadlo..
teráriu vévodí rozvětvený kmínek... na vyhřívacím místě má teplotu okolo 28-30°C jinak celkově v teráriu je 25°C - přes den.. v noci 19 ale většinou 20°C.. vlhkost v teráriu je 70-80°C