Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozmrazování holat

Ahoj mám dotaz jak rozmrazujete holata? já krmím tedy živými holaty koupím na týden třeba 2 a první sežere živé a pak ho tráví no a po čase mu nabídnu druhé ale nechce pak ho nabídnu druhý den to už si ho had vezme ale hole je už mrtvé.A blíží se burza a pan chovatel co mi gutku prodával mi poradil at jich koupím víc a dám je na mráz.Čyli jak se rozmražují? v horké vodě? děkuji.

buď vyndáš a prostě necháš rozmrznout, nebo je dáš v pytliku do teplé (ne horké!) vody. Dávat je do vody bez pytliku moc nedoporučuju, smyješ z holete jeho pach a hadi hlavně ze začátku, pokud nejsou na mražené dlouhodobě zvyklí to pak často nechtějí.

No vidíš Auri..nad tím jsem se nikdy ani nepozastavil..já je vždycky prdnu do teplý vody a krmím peanem a nikdy jsem neměl problém ani se žraním malých korálovek..i když jsem je sem tam nastřihl.. ;-)
Ale krmím jen mraženýma..u nás v zoo je mají po 100ks v balení..tak živý ani nesháním ;-)