Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem burza Ostrava

Zdravím, máte někdo zkušenosti z teraburzou v Ostravě, která se teď koná 21. dubna? Lze tam nakoupit sarančata, šváby apod jídlo pro chameleony?

opět dovezeme krmný hmyz, moučné červi, zophobas morio, sarančata, cvrčky, šváby B. dubia, B.cranifer za příznivé ceny. Kdo si objedná předem má 100% jistotu že zakoupí krmivo

sklipkanpzavinacseznam.cz