Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rosnička + oblovka

Dobrý den, má kamarádka chová oblovky a moc ráda bych si je také pořídila. Tak mě napadlo zda by šlo oblovky umístit do terárka k rosničce všelí. Já osobně v tom žádný problém nenašla, ale radši se chci optat =)
Moc děkuji za reakce =)

tak šlo, ale rosnička nebude nadšená ze slizu a výkalů, co za sebou nechávají oblovky a ty zase nebudou nadšené z krmného hmyzu, který žere rosnička. A časté čištění, které potřebují šneci bude žábu akorát stresovat. Navíc achatiny by přecejen měly mít vlhčejc, než Phrynohyasky, které zase potřebují nádrž na vodu (kde se achatiny mohou utopit)...nedělala bych to.