Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská - Hroznýš královský

Zdravím,

Mám prosbu chci se zeptat jestli se snese Krajta královská a Hroznýš královský oba jsou mladí cca 60cm, potřeboval bych dát hroznýše asi na max 10 dní k ní do terária. Mám možnost terárium dočastně rozpůlit, ale pokud to půjde bez toho budu rád.

Děkuji za odpověd.

Přeji hodně úspěchu.

Hroznýše přivezu zítra.
Mám to dlouhou cestu pro něj a shodou náhod tam potřebuju jet tak to spojím abych nejel 2x zbytečně. Vím že je to špatné si pořizovat hádě a až potom terárium, ale v rámci úspor to tak bude lepší.
Terárium jsem už přehradil každá část má 60x60x60 (žárovka,voda,regiuska tam ma jako paní domu i vodopád :)
Tak myslím že to těch pár dnů do nového terária jako sousedé vydrží :)

Přehrazený, nepřehrazený, jiná miska s vodou, stejná miska.... Vyjde to teoreticky na stejno, karanténou je bráno, že je zvíře určitý čas mimo všechna jiná při nejlepším v plastovém boxu na ubrouskách, kvůli striktní hygieně, aby se nepřenášeli paraziti a další bordel :)

To je právě ten problém, že lidé neví, co to karanténa znamená. :-) Dát zvíře do rozpůleného terária s druhým zvířetem to rozhodně nebude.. :-D On i takový pojem "dodržování hygieny" každému říká něco trochu jiného.. Ale tak ono je potřeba aby část chovů vychcípala. Alespoň se lépe budou prodávat další odchovy. :-D (joke - pro lidi bez smyslu pro humor)