Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám link

Ahoj všichni. Chci se obrátit na všechny s prosbou. Asi tak na začátku roku /snad/ tu kdosi do vlákna o pozadích terárií, konkrétně se to týkalo kočinčínských agam, vložil link na stránky německých teraristů, kde byly super fotky terárií pro tyhle zvířata. Hledal jsem zde, na googlu a nic. Tak kdyby se dotyčnej našel a přidal mi to sem nebo do zprávy, byl bych rád. Díky všem :-)

Zdravím, taky zháním odkaz. Před pár měsíci tu někdo popisoval výrobu pludária myslím že to měl pro žabky. Myslím že tam byl sklem ohraničený ostrůvek pro souš. Za ostrůvkem byl vedený vývod z fitru a na druhé straně byl vyvedený jako vodopád. Chtěl bych něco takového udělat, ale už nevím jak to přesně bylo. Vypadalo to dost vychtaně. Nevzpomíná si na to někdo a neví kde to najít? pár hodin hledání už sem tomu dal, ale pořád nic. Asi sem debil :-) Díky za pomoc