Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brachypelma smithi holý zadek :DD

Zdarec kolegové :D mám menší strach o moji samici 7 svlek, jelikož chovám spíše štíry tak nevím co to má na tom zadečku :D, že je lysí o to nejde, ale má to lysé místo fialové a né barvy lidské kůže jak při vypuštění těch malých ďábelských harpunek :DDD. Tak vás žádám o akutní radu :) ,á nemůže to být i převlchčením? A když jsem u toho jak velké terarium? mám 50x20x30 D.V.Š :) Děkuji za radu :)

Myslím.že to není signíál,že se bude svlékat!Některé rody sklípkanů při vyrušení vyčesávají ze zadečku chloupky které se pak vznášejí ve vzduchu a zapíchají se do kůže a sliznice narušitele.Jedná se o obranný mechanismus těchto pavouků. Po svleku se chloupky obnoví.