Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vítání jara (aneb) Může želva vylézt z krunýře?

Ahoj.
Chtěl bych tímto poděkovat Nadenovi a dalším zůčastněným za super víkend.Už dlouho jsem se tak nenasmál.Takže všem děkuju za super zábavu,skvělou náladu a doufám,že jste všichni dojeli domu v pořádku.Už teď se těším na další akci.

P.S. Rokere příští víkend to odpadá :-D:-D:-D

Takže jsem právě začal fungovat - zatím tak asi na 50 procent...:-):beer::x:
Přikládám nějaké foto, doufám, že ostatní mě budou následovat.
Informace pro ty, kterým vše zůstalo utajeno: Bylo to záměrné, potřeboval jsem si nějaké věci vyzkoušet. Třeba jsem přišel na to, že opravdu nemám nafukovací barák...:-) Ale doufám že aspoň pro někoho, kdo byl nucen spát v jedné místnosti s tajpanama, to byl první krok k chovu podobných zvířátek...:-). Říkejme tomu nultý ročník. Příští rok bych celou akci rád přesunul asi o měsíc dál, řekněme do půlky května, bude jistější počasí a nebudeme si tolik konkurovat s GV. A hlavně přesun do místního kempu, takže místa bude dost a akce se může stát naprosto veřejnou, když bude zájem.