Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktuální znění CITES

Dobrý den. Chtěla jsem požádat zkušené chovatele o link s aktuálním zněním CITES v češtině. Hledala jsem na webu Ministerstva ŽP, kde jsem se prohrabala k znění ale z roku 82´. Přiznávám, že je možné, že už jsem slepá nebo hledám špatně, asi z přemíry učení. Děkuji všem fundovaným a ochotným za pomoc a trpělivost.

Dobrá, tak to nebylo klik, ale "klik,klik,klik" :-D
http://www.mzp.cz/C1257458002F0DC7/cz/cites_cesky_ text_umluvy/$FILE/OMOB-Prilohy_2010_COP15_CZ-20100623.pdf

Případně pokud jeden klik ubereš a tři další kliknutí pak přidáš, dostaneš se na odkaz)
appendices.php

Lidičky nebojte se klikat, ono to nebolí.. To že tam není napsáno "seznam druhů", ale "český text úmluvy - přílohy atd. neznamená, že to tam není. Otázka pár sekund se po tom portálu poohlédnout.