Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Očkování !!!!!!

Ahoj už tak před týdnem mě přišla pozvánka na očkování je mi 14 a jdu na tetanovku to očkování bude dělat nová doktorka.Ta bývalá už nedělá ale problém je ten že nevím kde se to píchá prosím poradte Díky

Souhlas. To dělá hodně. Když tak vzpomínám, jak jsem před 3 lety měl tu čest jezdit denně na kapačky, tak tam šéfovala sestrám taková hmotná paní, diplomovaná. Když se jí nepovedlo mě nabodnout po čtvrté, tak jsem ji slušně sdělil, že by diplom měla vrátit a že chci napíchnout od "praktikantky". Stalo se, napoprvé. Pak už jsem jinou k sobě nepustil. :-D ta paní diplomovaná byla fakt echt. Fakt... nekecám. :-D

[http://imb.lide.cz/lide_photo_big/201007/2917/41/4 c51b3ba417986b9e6060200.jpg]

Takhle podobně vypadaly moje ruce po pravidelných odběrech krve v jedné nejmenované nemocnici. V jiné nemocnici mě pak nařkli z fetování a hned to chtěli začít řešit páč jsem byla nezletilá. Jo a jedna sestřička mi tu jehlu v tý ruce zlomila. Ale nechci tu nikoho strašit:)

Hezké... taky mě jednou sestra nemohla trefit. Byly tři ráno a bylo to na Karláku, na její omluvu - akutní hypokalcémie (asi 1,7mmol) mi svalstvo solidně zpevnila. Byla chudinka tak vyplašená, že se mi povedlo ji rozesmát až hláškou "No co, tak jsme si tu pěkně zapíchali."
A v mládí mě honili po všech čertech po nějakých vyšetřeních a během cca týdne mě nabírali asi dvanáctkrát, různě úspěšně. Vypadalo to skvěle, obzvlášť vzhledem k mým metalovým tričkům, roztrhaným džínám a džínové vestě za níž by se nemusel stydět ani Bruce Dickinson... pamatuju si, že si ode mne v metru odsedla nějaká maminka s děckem... :-D]:)
Tetanovku mi naposledy vrazili do zádě a bolela mě celá noha. Hele, ono to bude asi tak 20 let? Oi!

Copa ockovani, to bylo v pohode. Ale pak nasleduje "male lokalni zdureni". To taky bylo v pohode, dokud me kolega v praci nepoplacal po rameni - to uz v pohode nebylo.

BTW sestricka rikala, ze zmena ze zadnice na rameno probehla kvuli "prostorove vyraznejsim" jedincum, pac jehla je relativne kratka a vrstva tuku muze byt silnejsi.