Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lampropeltis getula californiae nežere

Dobrý den, po zimování se mi Lampropeltis getula californiae jednou nažral (8.4.),
poté se svlékl a od té doby nechce žrát. Je sice velmi aktivní a pořád leze, ale když má v terárku myš, tak ji naprosto ignoruje, párkrát se na ní pokusil zaútočit, ale hned toho zase nechal. Had má něco okolo desíti let (nevím přesně, ale máme ho už 8 let). Nevíte někdo prosím co by se mohlo dít? Nebo co bych s ním měl popřípadě dělat? Pro další potřebné informace si napište. Děkuji moc.

loading...

u me je to podobne, californka(2,5 let, asi samec) od zacatku dubna taky nezere a to obycejne oproti pyromelane(4 roky, asi samice) zral porad. ted to je opacne, californka nic a pyro tlaci mysi jak prokopla byt jindy jsem rad ze si veme asopn 2x mesicne, nevim proc tomu tak je.
zimovani nebylo jen jsem pres zimu zkratil dobu sviceni.