Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Než začnu s Chamaeleo calyptratus...

Ahoj všem...
Jsem zde úplně nový a nejdřív bych vám chtěl poděkovat za spousty článků, které mi pomohly...
Chci doma chovat Chamaeleo calyptratus, ale než ho přivezu domů chci mít absolutně vše připravené a od vás bych to vše chtěl překontrolovat :-) Teda když se vám bude chtít...
Začnu teráriem, je rohové s pozadím, hloubka 60cm, šířka 80cm a výška 80cm...
Substrát rašelina + písek 1:1
Svítit budu Repti Glo 10 UVB 13W + 40W žárovka na osvit a vytápění, 10 hodin děnně.
Kytky všechny živé a samozřejmně nejedovaté.
Rosit, u prcka budu 2x denně a až bude větší tak 1x denně.
Potravu, převážně cvrčky + teď když už bude teplo tak smýkaný hmyz, budu 2x týdně sypat Roboran H + 4x týdně Biomin H.
Snad jsem na nic nezapoměl...

Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli můžu Biomin H vyměnit za drcené skořápky?

V sobotu bych si chamíka Ranga,chlapečka, jak už mu doma říkáme, chtěl přivézt z Holešovic,Živá exotika, a do té doby už chci mít vše hotové a pořádně připravené...

Přikládám fotky terária. Na fotkách vypadá takové prázdné, ale ve skutečnosti tomu tak není...

Předem Vám moc děkuji za odpovědi. Radek

Vse v pohode ale s

Na fotkách vypadá takové prázdné, ale ve skutečnosti tomu tak není...

bych nesouhlasil, urcite bych tam narval ohodne vic vetvicek, opravdu je tam malo vetvi a nevyuzitej prostor..