Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pena u huby

nevíte co znamená,když ma ježek pěnu u huby? dva dny nejí ,jenom pije . jinak je normálně aktivní,a zda se,že ji nic neboli. ven s ní nechodím.potrava :kpro opro jezkyčičí granule,konzerva pro jezky ,ovoce,cervy. u veterináře jsem byla,a neví si rady .dál ji injekci proti bolesti.a kdyby to trvalo ,máme přijít zítra. zítra se tam tedy chystám .ale myslím si, že veterinář vůbec neví. díky za rady.

dost pravděpodobně se jedná o ježčí "parfémování" - ježci to občas dělají-jedná se o normální přirozené chování....zadej si do Google "ježčí parfémování" a najdeš tam nejen detailní vysvětlení,ale i videa pro srovnání.
K tomuhle veterinářovi bych asi s ježkem už nechodil,když o nich neví takovouhle základní věc....injekcí proti bolesti to teda rozškrt ůplně :x: