Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zranění ploskolebce

Prosím o radu, nevíte, co se to objevilo ploskounce na hlavě?
První mě napadlo že se spálila o světlo, ale spálenina není takto krvavá, nebo jo?
A kluk nepředpokládám že by po ní vyjel, jsou to hrozné lemry.. ale vyloučit to teda nemůžu.. a vlastně také nevím jak by to vůbec vypadalo, kdyby byla kousnutá od druhého jeďáka.

Díky.

to je řachanec od samce...oni to dělávají, samec bilineáta mi pokousal samici několikrát a z toho 2x fakt ošklivě. Naštěstí to vždycky přežila...a vždycky to bylo zdánlivě bez důvodu, mimo krmení a jakékoliv rušení. Prostě ji řachl "jen tak".