Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lov Boiga cyanea

Zdravím všechny chtěl jsem se zeptat jestli je normální, že můj samec Boigy cyanea se neumí do kořisti kterou mu předkládám do peanu trefit. Samice je naprosto v pohodě a trefí se vždy. Dříve mi samec trefoval vždy na poprvé tedka poslední měsíc se neumí trefit ani na 10 pokus...

Díky za případné odpovědi :-)

To je normální :-D mám Guttku 3 roky a v poslední době do myší si jen střílí hlavou,ale potom je sežere.A nevîte kde se dá sehnat Boiga Cyanea?Prohledal jsem skoro celý internet a všude je to samý.